Hurá na lyže

Hurá na lyže

Doba zimních dovolených se pomalu blíží. Hodně lidí vyjíždí do hor na lyže. Představa mačkání se s lyžemi uvnitř auta je asi nepříjemná. Zvolte raději pohodlnější cestování a kupte si nebo vypůjčte střešní nosič lyží na auto. Střešní nosiče lyží a snowboardů slouží ke spolehlivému převážení bez nutnosti použití střešního boxu. Před koupí nosiče je třeba si především určit, kolik lyží budete převážet.

Zásadním prvkem střešních nosičů jsou příčníky, je nutné zvolit správný typ. Pro každý automobil je vhodný jiný. Proto je lepší konzultovat před koupí nebo půjčením (pokud není uvedeno přímo v nabídce) s kompetentní osobou firmy, která je nabízí. Na příčníky lze poté nainstalovat střešní box nebo nosič na lyže. Nosiče lyží mají také různou kapacitu. Většinou od jednoho do čtyř párů. Snowboardy jsou prostorově nejnáročnější a nejdou přichytit do všech typů nosičů.

Shrnutí:

  • Bezstarostná přeprava.
  • Vhodné pro běžky nebo sjezdové lyže.
  • Praktická pomoc pro přepravu.

Naše půjčovna nosičů lyží nabízí nosič o kapacitě pro 4 páry. Nemusíte se obávat technických problémů při montáži. Nosič Vám namontujeme na příčníky, ať máte svoje nebo si zapůjčíte od nás.

X
Call Now Button