FAQ

Skutečně máte otevřeno nonstop?
Ano. Snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc a po domluvě jim box vydáme každý den, včetně víkendů, ať už brzo ráno nebo pozdě večer/ v noci po návratu z výletu. Nemusí tak mít box na ulici přes noc, odpadne starost kvůli možné krádeži boxu. Vždy je ale potřeba se telefonicky nebo emailem domluvit.

Počet lyží v autoboxu
U každého prodávaného nebo půjčovaného střešního boxu uvádíme kapacitu pro lyže / snowboardy. Důležitá je také délka lyží (pozor na dlouhé běžky).

Velikost střešního boxu
Před koupí nebo zapůjčením autoboxu je potřeba si ujasnit, co všechno budete převážet. Při přepravě lyží koukejte především na délku střešního boxu. Šířka je důležitá zase například u kočárku.
Při výběru je také nutné vzít v potaz, že rozměry jsou uváděny vnější i vnitřní, takže bereme v potaz ty vnitřní, které mohou být tak o 5 cm menší než vnější.

Jakým způsobem přepravovat lyže
Přeprava lyží ve střešním boxu – nejideálnější způsob.
Nosiče lyží upevněné ke střešnímu nosiči, máme také v nabídce. Vhodné až jako krajní řešení.

Nosnost střešního boxu
Zjistěte si nosnost střechy vozu. sečtěte váhu příčníků a boxu. Nezapomeňte na váhu zavazadel. Ideální je, nechat si hmotnostní rezervu a nevyužívat nosnost na 100%.

Barva střešního boxu
Boxy se vyrábí zejména v šedivé (stříbrné) a černé, lesklé nebo matné. Dá se zakoupit i box bílý, zde je ovšem omezená nabídka velikostí a modelů.

 
X