E-shop

Šedý střešní box půjčovna Praha s nadpisem sleva s modrém rámečku z e-shopu.

E-shop

Součástí služeb, které svým zákazníkům nabízíme, je i náš firemní e-shop. Přestože hlavní náplní našeho byznysu je pronájem střešních boxů a nosičů na kola, snažíme se pro své klienty zajistit možnost si zakoupit námi vyzkoušené produkty. Střešní boxy proto nabízíme za výhodné ceny.

Co nabízíme, dobře známe

V našem e-shopu nabízíme výhradně produkty, které jsme sami otestovali. Díky půjčovně, která je hlavní náplní služeb pro zákazníky, máme nebývalé množství zpětných reakcí na dané produkty. Veškeré střešní nosiče včetně boxů známe od hlavy až k patě. Nedovolili bychom si nabízet něco, o čem jsme se přesvědčili, že to selhalo. S námi máte jistotu kvalitních produktů.

Mezi hlavní produkty, které v e-shopu najdete, patří hlavně nosiče jízdních kol. Preferujeme značky, jako jsou Thule, Hapro, Atera nebo Neumann. Nabízíme je nejen v různém barevném provedení, ale především v různých velikostech a kapacitách. Například střešní boxy Thule Force XT XL mají objem neuvěřitelných 500 litrů. V praxi to znamená, že jsou schopny pojmout až sedm párů lyží nebo pět párů snowboardů.

Výhodné ceny

Veškeré produkty dlouhodobě nakupujeme přímo od výrobců nebo výhradních dodavatelů. Díky mnohaleté spolupráci jsme schopni nabídnout zajímavé a stabilní ceny. Čas od času najdete v našem e-shopu atraktivní slevu na konkrétní produkt.

Nabídku zvětšujeme

Protože si našich klientů vážíme, uvítáme od vás zpětnou vazbu týkající se konkrétních produktů, které vám v naší nabídce chybí. Napište nám, jaké střešní boxy plánujete koupit a my vám vypracujeme nezávaznou nabídku. V případě většího zájmu produkt automaticky zařadíme do našeho stálého sortimentu.

E-shop nenabízí jen střešní nosiče nebo boxy. V nabídce najdete i praktické doplňky pro vaši cestu do hor. Mezi takové nejoblíbenější produkty patří především sněhové řetězy pro nejrůznější typy pneumatik.

X
Call Now Button