ŠKODA představuje ENYAQ RS iV – Elegantní, výkonný a ekologický vůz

Zelenožlutá 01 ENYAQ RS iV pohled zepředu s možnosti vybavení půjčovny střešních boxů

ŠKODA představuje ENYAQ RS iV – Elegantní, výkonný a ekologický vůz

ŠKODA AUTO rozšiřuje svou nabídku sportovních vozů RS o druhý čistě elektrický model ENYAQ RS iV. Vůz se vyrábí přímo v Mladé Boleslavi.

Nový vůz je vybaven dvěma elektromotory s celkovým systémovým výkonem 220 kW a pohonem všech kol. Vyladěná aerodynamika automobilu přináší působivý vzhled a umožňuje dojezd více než 500 Km v režimu WLTP. Společně s vozem ENYAQ COUPÉ RS iV patří mezi nejvýkonnější modely v nabídce značky ŠKODA. ENYAQ iV a ENYAQ COUPÉ iV jsou jediné modely v Evropě na bázi modulární platformy pro elektromobily (MEB) koncernu Volkswagen, které nejsou vyráběny v Německu.

ENYAQ RS iV dopřeje svému majiteli prostorný interiér a potěšení z cesty díky jeho dynamickým jízdním vlastnostem. Vůz má zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,5 s. Maximální točivý moment 460 Nm je k dispozici okamžitě. Lithium-iontovou vysokonapěťovou baterii lze nabít na rychlonabíjecích stanicích z 10 % na 80 % kapacity za pouhých 36 minut.

Pro své zákazníky má Škoda auto připraven také ekosystém ŠKODA iV, který zahrnuje například wallboxy pro pohodlné dobíjení doma a nabíjecí kartu Powerpass, která umožňuje snadné dobíjení v rámci Evropy pomocí jediné karty.

Cestovatelé ocení objem zavazadlového prostoru 585 l, který je o 15 l větší než u modelu ENYAQ. Co se nevejde do kufru, můžete dát na střechu. I zde nechybí integrované podélníky, tzv. hagusy na střešní nosiče a boxy. Zajistí je pro Vás naše půjčovna střešních boxů. Také jejich aerodynamika je vyladěna. Cílem je, aby i vůz se střešní zátěží, měl co nejlepší jízdní vlastnosti. Vhodný box pro vaše účely můžete vybrat zde:  střešní boxy

X
Call Now Button