CO SI LZE Z PŮJČOVNY DODÁVEK ZAPŮJČIT

Stříbrná dodávka a střešní nosiče pohled zepředu bez konkrétní dopravní značky na silnici a s rozmazaným pozadím

CO SI LZE Z PŮJČOVNY DODÁVEK ZAPŮJČIT

Stěhujete se nebo potřebujete převést materiál? Prostory osobního vozu neumožňují stěhování více věcí najednou nebo nejste vlastníkem vozidla či řidičského oprávnění? Využijte služeb profesionální společnosti. Půjčovny dodávek umožňují nejen zapůjčení potřebného vozidla, ale navíc lze využít služeb profesionálního řidiče.

Poskytované služby

Kvalitní půjčovny dodávek mají zastoupení po celé České republice. Vozový park je pravidelně servisován, proto nemusíte mít strach z technického stavu zapůjčeného dopravního prostředku. Každá půjčovna dodávek má sjednáno povinné ručení a některé dokonce i havarijní pojištění vozidel s možností nulové spoluúčasti. Na tuto skutečnost je vhodné se poskytovatele služeb v oblasti půjčovny dodávek informovat. Půjčovny mají pro případ potřeby zřízenou asistenční službu zdarma. Veškeré dodávky jsou vybaveny povinnou výbavou, autolékárničkou, vestami pro pasažéry, dálniční známkou platnou pro Českou republiku.

Příslušenství k zapůjčeným vozům

Renomované půjčovny dodávek si svých stálých klientů váží a nabízí jim nejen slevy při dlouhodobém pronájmu vozu, ale i možnosti zapůjčení příslušenství. Tato služba je jakýmsi bonusem za věrnost, proto jsou veškerá příslušenství propůjčena zcela zdarma. V sortimentu nabízeného příslušenství naleznete:

GPS navigace neboli Global Positioning Systém je zařízení umožňující díky družici určit Vaši polohu a správně navigovat na potřebné místo. Tuto navigaci lze zapůjčit do osobního automobilu, do dodávky nebo na motoru. GPS umožňuje sledování provozu na trase a upozorňuje na radary. Díky tomuto zařízení přestěhujete své věci v půjčené dodávce snadno a rychle.

Upevňovací a stahovací kurty umožňují převoz materiálu a nestabilního příslušenství v půjčené dodávce. Jsou skladné a lze je prakticky použít k zajištění převáženého sortimentu jakéhokoliv tvaru. Pružné upínače jsou maximálně odolné.

Stěhovací popruhy a háky využijete při stěhování těžkého nábytku, domácích spotřebičů (pračky, sušičky, trouby, lednice,…). K zapůjčené dodávce Vám autopůjčovny rády poskytnou tyto předměty k usnadnění práce s těžkými břemeny. K manipulaci je zapotřebí dvou lidí, proto se popruhy poskytují v páru.

Stěhovací rudly budou pro Vás jistě cenným pomocníkem, pokud budete v půjčené dodávce přepravovat spotřebiče nebo nábytek. Stěhovací rudly si hravě poradí i s nosností do 300 kg.

Sněhové řetězy uplatníte, pokud budete využívat půjčenou dodávku v zimním období nebo budete například vybavovat svou chatu na horách nábytkem. Prokluzování kol není příjemnou záležitostí, navíc je jízda po ledu či zasněžených kopcích riziková. Renomované půjčovny dodávek myslí na zdraví svých klientů, proto jsou sněhové řetězy vždy k dispozici.

Půjčovna thule

X
Call Now Button