Půjčovna Thule

Střešní boxy na auto Hapro traxer 6.6 anthracite na střeše auta

Půjčovna Thule

S přicházející zimou se otevírá možnost vycestovat opět na hory, a to jak na ty tuzemské, tak zahraniční. Je celá řada věcí, které vám cestu i pobyt na horách mohou usnadnit. Aby vás nic nepříjemného nezaskočilo, stojí za to se na cestu dobře připravit. Pro pohodlnou dopravu vašich věcí můžete využít služby, které nabízí půjčovna Thule.

Co všechno můžete mít

Půjčovna Thule nabízí širokou škálu produktů této světoznámé švédské firmy. Mezi nejčastěji žádané produkty patří střešní boxy. Například model Thule Touring 100 Aeroskin je ideální pro přepravování dětských kočárků nebo objemnějších tašek na střeše automobilu. Má objem až 330 litrů a snese zátěž 50 kilogramů.

Dalším oblíbeným produktem řady Thule je střešní box Thule Pacific 500. S objemem 290 litrů a maximální hmotností 50 kilogramů je ideálním řešením pro přepravu až pěti párů lyží nebo čtyř snowboardů (s maximální délkou lyží 216 centimetrů). Rovněž i provedení v barvě šedého antracitu je vhodným a designovým doplňkem pro jakoukoli barvu automobilu.

V půjčovně střešních boxů můžete šáhnout i po modelu Thule Motion 800. Tento model nabízí objem 460 litrů a zátěž až 75 kilogramů. Sem se už vejde i výrazně velké zavazadlo s délkou do 190 centimetrů. Samozřejmostí je bezpečnostní uzamykání celého boxu.

Největším obrem pro přepravu vašich věcí, který půjčovna Thule nabízí, je model Thule Motion 900. S maximální zátěží 75 kilogramů a objemem 630 litrů zvládne přepravit šest až osm párů sjezdových lyží nebo pět až šest snowboardů s maximální délkou 220 centimetrů.

Výhody půjčovny

Proč může být výhodné si střešní boxy půjčit v půjčovně? Jednak to šetří vaši peněženku. Kolikrát za rok střešní box potřebujete? Navíc jeho skladování si rovněž nemůže dovolit každý, a tak je výhodnější si ho zkrátka jednou nebo dvakrát za rok vypůjčit. Proto je půjčovna Thule rozumným a pohodlným řešením pro jakoukoli vaši cestu za zážitky.

 

V čem spočívá úspěch dlouhodobého pronájmu vozidel?

 

X
Call Now Button