PŘÍSLUŠENSTVÍ K ZAPŮJČENÉMU OSOBNÍMU AUTOMOBILU

Auto na silnici bez nosiče kol s vytaženou rukou z okna s kloboukem na zadním sedadle vlevo v pozadí s krajinou a oblohou s mraky

PŘÍSLUŠENSTVÍ K ZAPŮJČENÉMU OSOBNÍMU AUTOMOBILU

Rozhodli jste se vyrazit na výlet, dovolenou nebo pracovní cestu zapůjčeným vozidlem? Kromě pohodlného osobního automobilu můžete v autopůjčovně získat jako bonus zapůjčení příslušenství zcela zdarma.

Příslušenství k zapůjčenému vozu

Renomované autopůjčovny si váží svých stálých klientů. Proto jim nabízejí slevy při dlouhodobém pronájmu, slevy při opakovaném zapůjčení vozidla nebo bonusy v podobě zapůjčeného příslušenství. I v případě, že nejste stálým klientem autopůjčovny, nemusíte zoufat. Můžete využít příslušenství, které je při zapůjčení osobního vozidla v nabídce autopůjčovny.

GPS navigace je skvělým zařízením, které díky družici umožní určit polohu vozidla a toto správně navigovat do cíle Vaší cesty. Bonus v podobě GPS navigace Vám umožní sledovat provoz na trase a vyhnout se případným opravám na silnicích nebo dlouhým kolonám.

Sněhové řetězy se budou hodit v zimním období. Budete-li plánovat strávení zimní dovolené na horách, určitě nevyjíždějte bez sněhových řetězů. Každá správná autopůjčovna Vám sněhové řetězy sama nabídne.

Střešní boxy jsou elegantním a praktickým způsobem, jak zvětšit zavazadlový prostor. Poslouží nejen k přepravě lyží, stanů a zavazadel. Veškeré věci, uložené do střešního boxu jsou v bezpečí, ochráněné před deštěm i sněhem.

Střešní nosiče Vám poslouží k převozu rozměrnějších předmětů na střeše vozu. Obvykle se budou hodit, pokud zamíříte na sportovně zaměřenou dovolenou, např. při přepravě lyží, snowboardů, kol, paddleboardů či dalšího sportovního vybavení.

Nosiče kol jsou speciálním zařízením, které Vám zajistí komfort a bezpečnou jízdu při přepravě Vašich kol, ať už jedete kamkoliv. Nosič lze upevnit na střechu nebo v zadní části automobilu.

Dětská autosedačka je nezbytnou součástí osobního automobilu, pokud v něm plánujete převážet děti. Půjčujete-li si osobní automobil pro potřeby rodinné dovolené nebo výletu s dětmi, informujte o této skutečnosti svou autopůjčovnu.

Autochladnička Vám jistě udělá radost, pokud plánujete rodinnou dovolenou v zapůjčeném voze např. do Chorvatska, Itálie nebo se v parných letních dnech budete pohybovat pouze na území České republiky.

Wi-Fi hotspot s přenosem dat může být zajímavým bonusem pro ty, kteří v zapůjčeném osobním automobilu, vyjíždí na služební cesta a potřebují internet ke své práci.

Upevňovací a stahovací kurty budete jistě potřebovat pro převoz materiálu a nestabilního příslušenství v zapůjčeném voze. Upevňovací a stahovací kurty jsou skladné a můžete je snadno použít k zajištění převáženého sortimentu jakéhokoliv tvaru.

X
Call Now Button