Cyklistika, podzimní závody Prima Cup a Kolo pro život – to vše podporuje ŠKODA AUTO

Podzimní závody Prima Cup a Kolo pro život ŠKODA AUTO cyklistické závody s jezdcem pohled zezadu a rozmazanými lidmi v pozadí

Cyklistika, podzimní závody Prima Cup a Kolo pro život – to vše podporuje ŠKODA AUTO

  • Jeden den, dva závody, stovky najetých kilometrů a nespočet zážitků
  • Pavlovské vrchy s výjimečnou trasou v rámci mikulovského závodu Prima Cup
  • Klání MTB Tour ŠKODA AUTO v Máchově kraji zakončí sérii závodů Kolo pro život

Od jara do podzimu se můžeme těšit z cyklistické sezóny. Zaručeně vás nezklamou závody cyklistických seriálů Prima Cup a Kolo pro život, které se uskuteční 1. říjnovou sobotu. Konkrétně se bude jednat o závody v Mikulově a MTB Tour ŠKODA AUTO v Ralsku. Můžete si vybrat pohodovou trasu Pavlovských vrchů v Jihomoravském kraji nebo závod Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO, který nadchne rekreační i výkonnostní cyklisty skrze krásnou přírodu Máchova kraje.

Známé osobnosti na kole a ŠKODA KAROQ

Série 12 závodů, které se konají od dubna do října po celé České republice – Ano, to je Prima Cup. V Mikulově je zahájena cyklistická série v podobě pestrého doprovodného programu. Konkrétně cyklistická platforma WeLoveCycling.cz pod záštitou ŠKODA AUTO přináší mobilní dětské hřiště nebo cyklo simulátory s aplikací ROUVY. Nabízí se vám jedinečný zážitek rozšířené reality. Zkuste si trasu s ostatními jezdci. Účast influencerů a známých osobností nebude chybět. V dresech cyklistické platformy WeLoveCycling.cz se představí šestinásobný cyklistický paralympijský vítěz Jiří Ježek, zpěvák Petr Lexa, modelka Andrea Bezděková, cyklistka Evelina Opičková a Michal Kamermeier, známý jako Majk na cestách. Kochejte se vozy ŠKODA KAROQ. Na základě výsledků ze všech 12 závodů cyklistického seriálu Prima Cup proběhne vyhlášení vítězů v kategorii Nejlepší muž a Nejlepší žena. V Mikulově se následně výhercům předají automobily, které budou mít k dispozici 3 měsíce. Čeká na vás pěkná příroda, zajímavé osobnosti a nabitý program. Zvolit si můžete dlouhou, či kratší trasu, ale litovat nebudete.

Na shledanou se sezónou na Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO

Sérií závodů Kolo pro život již první říjnovou sobotu obvykle  uzavírá závod Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO. V tomto turnaji se určí celkové pořadí všech soutěžích. Plocha letiště Hradčany slouží jako zázemí, parkoviště je místem různých doprovodných aktivit. ŠKODA AUTO do Ralska přiváží nafukovací hrad pro děti a mobilní dětské dopravní hřiště. Dospělí návštěvníci budou nadšení z prezentace vozů z nabídky AUTO Kralupy a vystavení řezu vozu ŠKODA KAROQ, který odhalí nejen jeho vnitřní vybavení, ale i technické komponenty automobilu. I zde závod nabídne různě obtížné trasy v délce 60 a 30 kilometrů. Pro rodiny s dětmi je připravena navíc kratší 17 km dlouhá varianta, která je nenáročná s ideálním terénem a bez kopců. Požitek nabídnou výhledy a společně strávený čas. Ve stejném duchu je laděna i junior kategorie určená pro děti do 16 let. Každý účastník zde tak najde vhodnou variantu a díky rozsáhlému zázemí bude pro jezdce v cíli k dispozici jídlo, pití a teplé sprchy.

Půjčovna thule

X
Call Now Button