Střešní nosiče v našem e-shopu

střešní nosiče Compass integrované podelníky na červeném autě v pozadí s polem a stromy

Střešní nosiče v našem e-shopu

Asi každý řidič automobilu si někdy v životě posteskl, že by chtěl mít ve svém autě více místa. Když něco převážíte nebo jen jedete s rodinou na společnou dovolenou, místo navíc se hodí v každém autě. Jezdíte-li rádi na dovolenou v létě, asi jste už řešili odvěký problém, kam s koly nebo dalšími taškami. Stejně tak zimní dovolená s sebou přináší potřebu cestovat s lyžemi, snowboardy nebo boby. Pro všechny uvedené situace jsou nejlepšími pomocníky střešní nosiče. Jaké konkrétní typy můžete najít v našem e-shopu? Máme pro vás stručný přehled toho, co si můžete objednat. Možná vám to usnadní následný výběr.

Střešní nosiče Thule pro vystouplé podélníky

Píše se rok 1962 a světu je představen Spiderman. Brazílie poráží Československo ve světovém poháru 3:1, objevuje se první díl slavného agenta Jamese Bonda „Dr. No“ a je založena hudební skupina Rolling Stones. Ve stejném roce se v jižním Švédsku objevují vůbec první střešní nosiče značky Thule.

Právě Thule jsou jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších značek na trhu se střešními nosiči. V naší nabídce máme k dispozici nosiče pro auta s vystouplými podélníky neboli hagusy. Mají čtverhrannou tyč z oceli o možné délce od 108 do 135 centimetrů podle typu vozu. Součástí setu je vše, co budete potřebovat pro snadnou montáž, včetně uzamykání.

Střešní nosiče pro integrované podélníky

Dalšími typy střešních nosičů jsou typy určené pro hagusy neboli podélníky integrované přímo do střechy vozu. Jedná se o střešní nosník z hliníkové konstrukce s uzamykatelnými příčníky, což zabrání tomu, aby vám někdo vaši „zahrádku“ odcizil. Nosiče mají takzvanou T-drážku, do níž mohou být připevněny další nosníky. Produkt je kompatibilní s produkty Thule. Připevnění se provádí pomocí imbusového klíče a je uživatelsky velmi snadné.

Střešní nosiče značky Atera se dají použít jak pro automobily s integrovanými hagusy, tak i pro modernější vozy s lehce vystouplými podélníky. Jde zejména o značky Škoda a Volkswagen, jako jsou Superb, Kodiaq, Karoq, Touareg, Touran nebo Tiguan.

X
Call Now Button