Střešní box Thule Pacific 600

Střešní box Thule Pacific 600

Popis produktu Thule Pacific 600

Střešní box Thule Pacific 600 s celkovým objemem 310 litrů má jednoduchý prostor a slibuje pohodlné cestování s dostatkem místa pro umístění zavazadel. Design je jednoduchý a praktický s uzamykáním.

Základní parametry:

Maximální zátěž boxu je 50 kilogramů
Do boxu se vejdou zavazadla o objemu 310 litrů
Vnější rozměry nosiče jsou 190 × 63 × 39 cm
Uvnitř boxu je prostor o rozměrech 185 × 55 cm

Do boxu pohodlně uložíte až 6 párů lyží anebo 4 snowboardy. Pro přepravu lyží doporučujeme box zkombinovat s držákem Thule 694600. (Upozornění: maximální délka lyží je 175 cm).
Box Thule Pacific 600 je vítězem testu německého klubu ADAC!
Výrobek se zúčastnil vekého testu střešních boxů pořádaného prestižním automotoklubem ADAC. Ten podrobil boxy zkouškám v těchto kategoriích: design, manipulace, jízdní vlastnosti a CityCrash. Thule Pacific z testu vzešel jako jednoznačný vítěz. ADAC ocenil zejména výborné jízdní vlastnosti vozidla s boxem na střeše, voděodolnost, design a pevnou konstrukci.

Na cestu během pár minut

Instalace střešního boxu nikdy nebyla jednodušší. Díky patentovanému systému Fast-Grip zvládnete box upevnit jednou rukou. I při vyšších rychlostech přitom bude držet jak přibitý!

Snadné upevnění bez nářadí

Patentované řešení Fast-Grip pro snadné upevnění boxu. Montážní hlavice jednoduše prostrčíte uvnitř boxu a otáčením růžice utáhnete okolo nosných tyčí. Vhodný pro nosné tyče široké až 90 mm.

Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí.

Otevírání a zavírání víka je hračka
Patentovaný pružinový systém Dual-Force poskytuje snadnou manipulaci a usnadňuje otevírání a zavírání víka boxu.

Víko boxu velmi lehce otevřete nebo zavřete.

Bezpečnost potvrzená testy
Německý institut TÜV tento výrobek otestoval a schválil, tudíž splňuje přísné evropské normy. Produkt také uspěl v testech bezpečnosti CityCrash.

 

X
Call Now Button