Jak připravit dodávku na dovolenou

Jak připravit dodávku na dovolenou

Plánujete dovolenou v dodávce? Pokud takovou možnost máte k dispozici, určitě stojí za to ji využít. Jak ji ale na dovolenou připravit? Půjčovna střešních boxů pro vás připravila dva tipy, které vám vaši přípravu usnadní.

Tip 1. – Rozhodněte se předem, kde budete spát

Jednou z hlavních věcí, kterou byste měli mít rozhodnutou předem, je otázka, zda budete dodávku používat k přespávání. Pokud o takové variantě uvažujete, dodávku by stálo za to předem pro umístění lůžek připravit. Co k takové přípravě patří? Například následující věci:

  • vyzkoušejte, zda se matrace do dodávky vejdou,
  • prostor důkladně vyčistěte, abyste se cítili komfortně,
  • odstraňte ostré nerovnosti, které by vás při samotném spaní mohly poranit.

Tip: Pokud byste chtěli obytnou dodávku používat pro spaní i chladnějších měsících roku, vyzkoušejte tepelnou izolaci k-flex. Jedná se o snadno instalovatelnou a velmi účinnou vrstvu izolace hodící se do každého typu dodávky.

Tip 2. – Budete potřebovat střešní box?

Druhou věcí, kterou zvažte před samotným odjezdem na dovolenou, je potřeba střešního boxu. Vyberte si ten správný typ a půjčovna střešních boxů vám ho připraví. Instalovat střešní nosiče na dodávku může být praktické v následujících situacích:

  • v dodávce pojede velký počet cestujících, a tak bude potřeba velkého zavazadlového prostoru,
  • plánujete-li v dodávce přespávat, ve střešním boxu můžete uschovávat některá zavazadla.

Samozřejmě existuje celá řada dalších technických i praktických kroků, které k vlastní přípravě dodávky na dovolenou patří. Proto s vlastní přípravou nezahálejte. Pamatujte na známé Šalomounovo přísloví, které říká: „Plány pilného vedou k úspěchu.“

Tip: S dostatečným předstihem se obraťte na půjčovnu střešních boxů a zabukujte si ten správný model pro vaši dodávku.

X
Call Now Button