Střešní boxy značky HAPRO

Černé auto na horách s Hapro střešní boxy s pozadím zasněžené krajiny a lyžaři a vlek

Střešní boxy značky HAPRO

Na trhu střešních nosičů není zas tolik značek kvalitních výrobců. Jednou z firem, která proslula svojí precizností zejména v západní Evropě, je holandská firma HAPRO. Jak dlouho na trhu působí? A jaké produkty nabízí českým řidičům?

Holandské HAPRO

VDL HAPRO je inovativní společnost s mezinárodní působností založenou v roce 1982 v nizozemském Kapelle v oblasti Zeeland. Od svého vzniku se zaměřuje na vývoj, výrobu i samotnou montáž střešních boxů, nosičů na kola a střešních nosičů různých velikostí. Všechny výrobky značky HAPRO jsou vyráběné výhradně v Nizozemí.

Společnost HAPRO od začátku svého vzniku dbá o maximální ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Až 90 procent surovin potřebných pro výrobu střešních boxů získává firma z vlastních zdrojů, například z firemních šrotů, obnovitelných materiálů nebo ze šrotu vykupovaného od jiných dodavatelů. Vzácnými přírodními materiály se tedy neplýtvá. Výroba střešních boxů probíhá v holandském závodě tradiční vakuovou metodou.

Produkty HAPRO

HAPRO nabízí řidičům mnoho tvarů a velikostí střešních boxů a nosičů na kola. Snadno si ale poradí i s dopravou surfovacích prken, potřeb pro kanoistiku, turistiku nebo třeba jen obyčejnými zavazadly rodiny, která si spolu vyjela na dovolenou. V naší půjčovně střešních boxů si můžete vybrat z následujících objemů značky HAPRO:

• Model Roady s objemem 300 litrů a maximální hmotností 50 kilogramů

• Model Rider s objemem 410 litrů a maximální přípustnou hmotností nákladu 75 kilogramů

• Model Traxer s objemem až 530 litrů a maximální hmotností 75 kilogramů

• Model Cruiser s objemem až 600 litrů a maximální hmotností 75 kilogramů

• Model Trivor s objemem až 560 litrů a maximální hmotností 75 kilogramů.

Cílem všech produktů značky HAPRO je maximálně zvětšit pohodlí pro cestující uvnitř auta.

X
Call Now Button