Co se vejde do rakve na auto

Rakev na auto půjčovna Praha na stříbrném autě se žlutou poznávací značkou na silnici v pozadí s lesy

Co se vejde do rakve na auto

Pokud někam cestujete na více jak čtyři dny, pak z vlastní zkušenosti víte, že je potřeba řešit kapacitu zavazadlového prostoru neboli kufru. Ten totiž není nafukovací. Co se dá udělat pro to, aby se vám na dovolenou vešlo víc věcí? Řešením může být půjčení rakve na auto. Jak velký prostor tím získáte? Co vše se do rakve vejde? A kolik času zabere její montáž?

Cenný prostor navíc

Zavazadlový prostor automobilu střední třídy má kapacitu průměrně 485 litrů. Více než polovina vozů pohybujících se po českých silnicích ale takové kapacity kufru nedosahuje. Co se dá dělat, aby se zvýšila kapacita zavazadlového prostoru a vy jste si mohli na dovolenou vzít třeba kočárek nebo lyže? Řešením je půjčení rakve na auto.

Existuje celá řada druhů střešních nosičů neboli rakví. Ve variantách s nejvyšší kapacitou úložného prostoru můžete získat až čtyři sta litrů úložného prostoru navíc. To je skoro jedenkrát objem kufru automobilu navíc, a to už bude znát.

Co vše rakve pojmou

Co všechno se dá pomocí rakve převážet? Pokud jste milovníky zimních sportů, pak oceníte možnost uložit do rakve snowboardy, lyže nebo i lyžáky. Mnohé z autoboxů dosahují délky až dvě stě třicet pět centimetrů.

Máte-li velkou rodinu nebo malého člena rodiny, určitě uvítáte možnost převést v rakvi dětský kočárek. Milovníci golfu mohou do rakve uložit kompletní vybavení, rybáři zase mohou převážet pruty s další rybářskou výbavou. Obecně ale platí, že se vám do rakve vejde prakticky cokoliv, co potřebujete odvést.

Jak dlouho trvá montáž

Jak dlouho trvá samotná montáž rakve? Pokud máte alespoň trochu zručnosti, samotná montáž vám zabere jen několik minut. Profesionálové to zvládají do pěti minut. Důležitou podmínkou je mít před tím namontované střešní nosiče. Bez nich totiž rakev na střechu nedáte.

Pokud se vám nechce do střešní rakve investovat, nejlepším řešením je půjčení rakve na auto v půjčovně. Je to rychlé, je to na míru a je to levnější.

X
Call Now Button