Střešní box Thule Pacific 500

Střešní box Thule Pacific 500

Popis produktu Thule Pacific 500

 

Rozměrný a funkční střešní box vybavený nejpříznivějšími atributy. Rychloupínací systém Fast Grip uchycení boxu nadmíru usnadňuje, snížené dno pro menší odpor vzduchu a speciální patentovaná vzpěra Dual Force z otvírání a zavírání víka dělá velice citlivý výkon.

V Thule Pacific 500 lze transportovat lyže a snowboardy (5 párů lyží anebo 4 snowboardy). Pro přepravu lyží se doporučuje nosič lyží Thule 6945.Thule Pacific 500 má vylepšenou podobu a novou strukturu materiálu víka „aeroskin“.

Střešní box Thule Pacific 500 je vyroben pro pohodlnější cestování. Box je znamenitě esteticky vytvořen a jeho obsah je možné bezpečně uzamknout. Thule Pacific 500 je mimořádně úzký (šířka pouhých 55 cm), což umožňuje namontovat na střechu ještě další příslušenství Thule, například nosiče kol nebo nosiče lyží. Box lze specifikovat jako lehce obslužný, montáž zvládnete bez nářadí.

Box je značně úzký, přesto dostatečně dlouhý – 290 litrů.
Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získal i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Vnitřní rozměry: 221 x 47 cm
Vnější rozměry: 226 x 55 x 37 cm
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Popruhy: Ano
Otevírání: Boční
Objem: 290 litrů
Nosič lyží: Pomocí příslušenství Thule 694500
Montážní systém: Fast-Grip
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Max. zátěž: 50 kg
Max. počet párů lyží nebo snowboardů: 5 – 4
Max. délka lyží: 215 cm
Centrální zámek: Ano

 

 

X
Call Now Button