S koly na výlet

S koly na výlet

Začali jste s příchodem jara a teplého počasí přemýšlet kam vyrazit na výlet? Nebaví vás složitě skládat kola do auta a sklápět sedačky? Dejte své kolo jednoduše na střechu nebo zadní dveře a vyjeďte za svěží jarní přírodou. Se střešními nosiči kol se vám dobrodružné obzory můžou rozšířit a ještě ušetří spoustu místa i námahy. Ani projížďka po hřebenech hor s celou rodinou či přáteli nebude problém. My vám k tomu rádi pomůžeme. Nabízíme široké možnosti, jak svá kola co nejlépe přepravit.

V našem sortimentu najdete různé značky nosičů, ale především od profesionální značky Thule.

Bojíte se, jestli je taková přeprava bezpečná? Nosiče kol jsou pečlivě testovány, aby chránily jak převážené kolo, tak okolí. Důmyslný systém uchycení zajišťuje maximální ochranu i odolnost. Jízdní kolo se dá připevnit za vidlici, rám nebo samotné kolo. Další výhodou je, že se nosič velmi snadno obsluhuje a upevnění tak zvládne skoro každý. Zařízení je vybaveno pogumováním, které chrání kolo před případnými škrábanci při manipulaci nebo jízdě. Rádi vám pomůžeme vybrat ten správný typ pro vaše auto.

Běžně se na auto vejdou až čtyři nosiče, tedy až čtyři kola. U většího auta se dá připevnit až pět kol. Vybírat můžete mezi nosičem na střechu nebo na zadní (páté) dveře auta a to ani, když nevlastníte tažné zařízení. Říkáte si, jak otevřete kufr nebo jestli bude vidět poznávací značka? I na to jsme připraveni. Díky zvýšené velikosti nosiče je stále dobře vidět poznávací značka i světla a kufr lze i s naloženými koly komfortně otevřít. Nemusíte se tedy děsit, že byste se nedostali ke své svačině nebo že by vás při každém otevření kufru čekalo složité odmontování.

 

 

X
Call Now Button