Oprava laku a ALU kol Praha

Oprava laku a ALU kol Praha

Opravit poškozený lak stojí opravdu za to, jelikož se jedná o obnovení hodnoty vašeho automobilu, a to levně, rychle a efektivně. Pomocí systému „smart repair“ Paint Fix Pro získáte zpět lesk svého vozu, a to metodou, která využívá opracování pouze poškozené části laku auta, plochy a rozstřiku. Pracuje se s rychleschnoucími materiály. Oprava laku auta Praha probíhá pouze na přesně poškozené ploše. Odpadá tak nutnost klasické demontáže a montáže poškozených dílů. Tím tak dochází k velké úspoře nákladů zákazníka ale také jejich času.

Metodou opravy laku Paint Fix Pro získá zákazník úsporu času, jelikož doba opravy laku trvá 2 – 4 hodiny. Jde o plně garantovanou profesionální a šetrnou opravu laku. Odpadají starosti a dodatečné výdaje s přistavením auta a jeho vyzvednutím z opravy. Zavolejte na telefonní číslo 604 243 484 a domluvte si termín, přistavte automobil ráno a večer po práci si jej vyzvedněte opravený. Někdy stačí si dojít na kávu a váš vůz je hotový. Navštivte dílnu umístěnou téměř v centru Prahy – Paint Fix Pro.

Oprava ALU kol Praha

Opravit ALU kola disků je možné i bez přezouvání pneumatiky nebo celého sundavání kola. Tím tak odpadá často dlouhé čekání. Jde o podobnou opravu jako u laku auta. Termín dokončení je téměř totožný jako u laku, tzn. během dne, ale mohou nastat i výjimky v případě náročnějších oprav více kol najednou. Oprava ALU kol Praha je tak jednoduchá!

X
Call Now Button